TEKNİK DESTEK & BAKIM

YAPTIĞIMIZ İŞİN ARKASINDAYIZ VE UZUN YILLAR YANINIZDAYIZ.

NEXTEN, uyguladığı tüm projelerin teknik destek ve bakım hizmetlerini sunmakla kalmayıp başka firmalar tarafından uygulanmış projelere de aynı özen ve kalitede bakım hizmeti sunar.

Santralin verimlilik oranları ve üretim değerlerinin uzaktan izlenerek raporlanması hizmetidir. Sistem sayesinde, gerekli tüm takipler otomatik olarak gerçekleştirilir ve çıkabilecek sorunlara anında müdahale edilebilir.

Kurulum sonrası oluşabilecek iç ve dış etken kaynaklı tehlikeler tespit edilir. Böylece, verimliliği engellemesi muhtemel koşullara karşı önlem alınır. Bir GES projesinin 25 yıllık faaliyet süreci olduğu göz önüne alınırsa, bu hizmetin önemi daha net anlaşılabilir.

Bakım

Yenilenebilir enerji projelerinin uzun yıllar kesintisiz ve verimli çalışması için sahada tecrübeli ve refleksleri güçlü bir ekibin daima arkanızda olduğunu bilmek büyük önem taşır. Arızayı çözmek için değil, arızalarla karşılaşmamak için tüm önlemlerin alınmış olduğundan ve en ufak bir ihtiyaç doğrultusunda hızlı şekilde aksiyon alabilen uzmanların yanınızda olacağından emin olmalısınız.

Diğer Hizmetler
Nexten Elektrik
Elektrik

Üretilen elektriği en verimli şekilde iletmek için, doğru malzemeyi nitelikli işçilikle buluşturuyoruz.

Nexten Elektrik
Mekanik

Projeniz için gereken zemini hazırlıyor ve montajını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Proje Yönetimi
Saha Düzenleme & İnşaat

Tıkır tıkır işleyen bir proje için gereken her şeyi önceden düşünüyoruz.